Jūs esiet ienācis(-kusi) kā Viesis
Grupa "Viesis"Sveicināti Viesis!
Pirmdiena, 06.07.2020, 08:16
Sākums | Mans profils | Reģistrācija | Iziet | Ieeja | RSS
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]

  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Par forumu » Foruma noteikumi » Foruma noteikumi

Foruma noteikumi
RausisDatums: Svētdiena, 10.06.2012, 21:13 |Ziņojums # 1
Grupa: Dzēstās

Foruma noteikumi

Augsti godātais apmeklētāj!
Lietošanas noteikumi ir saistoši katram šī foruma lietotājam. Lūgums cienīt un ievērot. Laipni aicināti visi!

Šo sadaļu vismaz vispārēji ieteicams izlasīt, jo jebkurā laikā foruma regulatoru komanda var atsaukties uz jebkuru no šeit norādītajiem punktiem, lai tevi brīdinātu vai liegtu tev pieeju forumam, par tajā izdarītajiem pārkāpumiem.

Noteikumi, Tavas ērtības labad, ir sakārtoti pa kategorijām - vispārējie, personiskie, vizualizācijas, citi. Tādējādi, ja kautkādā veidā nonāc domstarpībās ar foruma personālu, zināsi par ko Tev izsaka aizrādījumu.

www.tortes.ucoz.lv regulatoru komanda vienmēr patur tiesības papildināt vai mainīt šeit publicētos foruma kārtības noteikumus, kā arī brīdināt lietotājus arī par pārkāpumiem kas šeit nav atsevišķi atrunāti.

___________________________________________________________

Foruma pamatideja ir sarunas kulināriju.
1) Šis forums ir līdzīgi domājošu entuziastu uzturēta nekomerciāla vietne, tā tiek uzturēta pēc brīvprātīgu ziedojuma principa.
2) Foruma entuziasti uzskata par savu prioritāti cienīt, godāt pārējos forumiešus.
3) Katrs lietotājs drīkst reģistrēt un lietot tikai vienu kontu. Gadījumā, ja tiek konstatēts šī punkta pārkāpums, administrācija patur tiesības dzēst visus kontus, kurus izveidojis šis lietotājs.
4) Lietotājam ir tiesības uz unikālu segvārdu (niku) foruma ietvaros. Segvārds nedrīkst saturēt necenzētu leksiku ne valsts, ne kādā citā valodā. Ja lietotājs savu reģistrēto kontu nelieto vairāk nekā 360 dienas, lapas uzturētāji patur tiesības to dzēst.
5) Foruma iespējas jāizmanto godprātīgi, netraucējot citus lietotājus, sistēmas un satura darbību.
6) Jebkāda veida reklāmas ievietošana forumā, jāsaskaņo ar administrāciju. Jebkura veida slēptā reklāma bez brīdinājuma var tikt izdzēsta, un lietotājam liegta pieeja forumam par noteikumu neievērošanu. Nav atļauta mēstuļu (spama) iesūtīšana privātajā pastā. Šie noteikumi, ja netiek ļaunprātīgi pārkāpti, nav attiecināmi uz tirdzniecībai paredzētajām sadaļām.
7) Lietotājs nedrīkst forumā nodarboties ar citus traucējošām, apvainojošām vai citādi aizskarošām darbībām, jebkāda veida pretlikumīgām darbībām (ievietot informāciju, par kuru var iestāties administratīvā vai kriminālā atbildība), kā arī lietot necenzētu leksiku ne valsts, ne kādā citā valodā, pieļaujams lietot žargonu vispār pieņemtās ētikas ietvaros.
8) Jebkādas darbības, kas var traucēt foruma normālai funkcionēšanai, ir sodāmas saskaņā Krimināllikuma 241. panta 2. daļā "Par patvaļīgu piekļūšanu automatizētai datorsistēmai, ja tas saistīts ar datortehnikas programmatūras aizsardzības līdzekļu pārvarēšanu" noteikto.

AIZLIEGTS PUBLICĒT:
8.1) informāciju (tajā skaitā arī video un audio materiālus), kuras izvietošanas vai nosūtīšanas rezultātā tiek aizskartas vai pārkāptas trešo personu intelektuālā īpašuma (autortiesības u.c.) tiesības;
8.2) informāciju, kura aizskar personas cieņu un godu;
8.3) informāciju, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību;
8.4) informāciju, kura ir vulgāra vai aizskaroša;
8.5) informāciju, kura satur datorvīrusus vai izveidota, lai kaitētu datora vai elektronisko sakaru programmatūras darbībai (drošībai);
8.6) informāciju, kurai piemīt surogātpasta vai nesaskaņotas reklāmas raksturs;
8.7) pornogrāfiska un vardarbīga rakstura informāciju;
8.8) visu cita veida informāciju, kas var negatīvi ietekmēt foruma normālu darbību un drošību.

Konstatējot šādas informācijas izvietošanas faktu, foruma administrācija ir tiesīga to nekavējoties izdzēst, kā arī dzēst šīs informācijas izvietotāja kontu un bloķēt tam pieeju uz laiku. Krimināli vērtējamu operāciju gadījumā, administrācija ziņo par to tiesībsargājošiem orgāniem.
9) Foruma administrācija neuzņemas atbildību par atsevišķu lietotāju forumā ievietoto vai privātajā pastā savstarpēji nosūtīto informāciju un tās sekām.
10) Forumā ievietotās informācijas kopēšana vai izplatīšana bez administrācijas rakstiskas atļaujas un atbilstošām atsaucēm ir stingri aizliegta.
11) Administrācija patur sev tiesības pārpublicēt, izplatīt, publicēt un pasniegt iesūtīto informāciju, pievienojot tai autora vārdu, ja tāds ir uzrādīts.
12) Trešajām personām nav tiesību izmantot šos forumā publicētos materiālus bez rakstiskas atļaujas.
13) Foruma administrācija patur sev tiesības slēgt lietotāja kontu bez lietotāja piekrišanas, ja lietotājs neievēro foruma lietošanas noteikumus. Šajā gadījumā visi lietotāja personas dati tiek dzēsti, ieskaitot e-pasta datus. Administrācijai ir tiesības jebkurā laikā bez iepriekšēja brīdinājuma mainīt foruma sadaļas, to saturu un lietošanas noteikumus, kā arī, veikt citas noteikumos neatrunātas darbības, lai nodrošinātu veiksmīgu foruma funkcionēšanu un tā mērķu sasniegšanu. Izmaiņas stājas spēkā ar to publicēšanas brīdi, nekavējoties informējot foruma lietotājus jaunumu sadaļā.
14) Foruma administrācija garantē bez lietotāju rakstveida piekrišanas neizpaust nekāda veida informāciju par lietotājiem, izņemot gadījumus, kad šī informācija ir nepieciešama “Elektronisko sakaru likuma” 71.1. panta pirmajā daļā noteiktajām iestādēm normatīvajos aktos noteikto funkciju veikšanai.
15) Piereģistrēšanās šajā forumā nozīmē, ka lietotājs ir viennozīmīgi piekritis augšminētajiem foruma noteikumiem.
 
Forums » Par forumu » Foruma noteikumi » Foruma noteikumi
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Latvijas Reitingi